Wierszowa akcja walentynkowa, czyli „nie” dla walentynkowego kiczu

„Po raz kolejny 14 lutego w Poznaniu poeci z Grupy Literycznej Na Krechę, rozdawać będą autorskie pocztówki z erotykami.
Kartki są kompilacją obrazów, zdjęć, grafik i rysunków członków grupy i zaprzyjaźnionych artystów. W odpowiedzi na wszędobylski kicz walentynkowy, proponujemy poznaniakom lekturę wierszy odbiegających od walentynkowej słodyczy zarówno w treści jak i w grafice. Rozdamy ponad 3000 poetyckich walentynek w 25 wzorach. W Poznaniu znajdą się w klubie Głośna, Czytelnia, Meskalina, PoemaCafe, Psycholoża, Lavenda. Rozdamy część na ulicach centrum, a w Nowym Tomyślu w samo południe na deptaku miejskim. Akcja ta odbędzie się również w Warszawie, Katowicach, Bytomiu, Stalowej Woli.
W Katowicach Kartki będzie można otrzymać na Scenie w Malarni Teatru Śląskiego (od godziny 17-20.30), przed spektaklem „Ostatnie tango w Paryżu“ oraz w Bellmer Cafe (ul. Warszawska 2, wejście od Sceny Kameralnej Teatru Śląskiego), przez cały dzień oraz na Sienkiewicza 27. Akcję „Walentynki na krechę„ przygotowała Łucja Dudzińska. Opracowanie graficzne Joanna Kulhawik. To jest kontynuacja pomysłu Romka Franczyka.”

Plakat akcji Grupy Literycznej Na Krechę:

I moja „walentynka”:

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
Ten wpis został opublikowany w kategorii Zaproszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.